Вітаємо з Днем народження Ларису ПАНЧІШНУ!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/z-dnem-narodzhennya-047-2.jpg)
Вітаємо з Днем народження
Ларису ПАНЧІШНУ,
директора Краснокутського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області!
Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров’я, наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!